Daiwa Duckfin Shad

15600
Producent: Daiwa
  • Wybierz wielkość i kolor
Nowy Duck-Fin Shad z japońskiego programu zachwyca swoją akcją i jakością materiału. Jedna z najlepiej sprzedających sie gum w ostatnich latach. Nadaje się do połowu na główce jigowej, na haku offsetowym, metodą drop-shot, oraz systemem Carolina-Rig.

Długość 6cm, najmniejszy rozmiar doskonale sprawdzający się do połowu pstragów i okoni. Oryginalne opakowanie zawiera 9 sztuk gum (cena za sztukę)

Długość 9cm, to jedna z najczęściej używanych rozmiarów przynęty, pozwalający na połów zarówno okoni, sandaczy jak i szczupaków. Przynęta zaczyna żywo pracować już przy niewielkich prędkościach prowadzenia. Świetnie nadaję się do obławiania płytkich rejonów. Oryginalne opakowanie zawiera 7 sztuk gum (cena za sztukę)

Długość 13cm, to rozmiar przynęty, pozwalający na połów sandaczy jak i szczupaków. Przynęta zaczyna żywo pracować już przy niewielkich prędkościach prowadzenia. Oryginalne opakowanie zawiera 5 sztuk gum (cena za sztukę)


Dostępne kolory pozwalają na znalezienie odpowiedniego rozwiązania zarówno na przejrzystą, klarowną wodę, jak i na bardziej mętne rzeki i jeziora.