Odczepiacz Grom Turbo 220g

GromDUPL-1
Producent: Demon

ODCZEPIACZ GROM - TURBO jest wyspecjalizowaną wersją odczepiacza GROM, przeznaczoną dla uwalniania spinnngowych przynęt wędkarskich na głębokich i wartkich rzekach podczas połowu łososi i troci. 

Na podstawie ponad 10-cioletniego doświadczenia uzyskanego od czasu wprowadzenia naszego wynalazku na rynek stwierdziliśmy, że w ekstremalnych warunkach panujących na dużych, pomorskich rzekach niezbędne jest opracowanie nowej wersji dedykowanej specjalnie do tych warunków.
Cechą charakterystyczną odczepiacza GROM TURBO jest duża waga - 220 gram, pozwalająca skutecznie sprowadzić odczepiacz na dużą głębokość w silnym nurcie. Obciążenie tej wersji odczepiacza posiada specyficzny kształt , dzięki któremu uzyskaliśmymy przesunięcie środka ciężkości przyrządu do przodu i tym samym wzrost sprawności zakleszczania krętlika w jego wnętrzu.   
Odczepiacz GROM - TURBO wyposażony jest w 25 metrów mocnej, specjalnie opracowanej dla tego modelu  syntetycznej plecionki, która łączy w sobie dwie najistotniejsze cechy: małą średnicę i wysoką wytrzymałość. Plecionka połączona jest z przyrządem za pośrednictwem stalowej agrafki o dużej wytrzymałości.