Kategorie

Co w wodzie pluszcze?

Google +

Czas realizacji i dostępność

Zdecydowana większość towarów widocznych na stronie jest dostępna "od ręki" i fizycznie znajduje się na sklepowych półkach. Produkty te oznaczone są statusem "Jest". Niewielką cześć stanowią produkty sprowadzane na zamówienie, wówczas przy statusie dostępności widnieje informacja o terminie realizacji, z reguły kilka dni.

Towary, które chwilowo się wyprzedały i nie są dostępne w danym momencie oznaczone są statusem "Brak" Prosimy zwrócić na to uwagę przy wyborze koloru, wielkości itp.  - z chwila wyboru danego wariantu produktu pokazuje się też jego status. Towary tak oznaczone a widoczne na stronie z pewnością zostaną uzupełnione, w zależności od produktu w różnym okresie czasu.

Ostatnie sztuki produktu, jak również towar w drodze do sklepu oznaczony jest statusem "Oczekujemy dostawy". Nie gwarantujemy finalnej dostępności takiego produktu w danym momencie.

Zamówienia staramy się realizować w miarę jak najszybciej, przeważnie w ciągu 1-3 dni roboczych. Wybór przesyłki pobraniowej skraca czas dostawy. Przy wpłacie na konto prosimy wstrzymać się do czasu ręcznego, mailowego potwierdzenia sumy do zapłaty. Realizacja następuje po odnotowaniu przelewu na naszym koncie.

Ponieważ prowadzimy sprzedaż poprzez sklep stacjonarny, sklep internetowy i platformę Allegro (a i ryby czasem łowimy...) mimo dokładania wszelkich starań i codziennego aktualizowania stanów magazynowych niekiedy może się zdarzyć brak produktu  oznaczonego jako dostępny. Z góry przepraszamy jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce :)